KONST / Litografier / Färglitografi 9533169
nr 953 3169
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Bengt Lindström (1925-2008), 162/300, signerad, 29x22
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 april 2015
kl 19:06:21
5/4 00:38:07
350 kr
5/4 09:45:15
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström